خوش آمدید به"مهر آذین کود"

شرکت طب یاران آذین مهر سراب با نام تجاری مهر آذین کود با هدف ارتقا خدمات رسانی به صنعت کشاورزی و تغذیه سالم بیولوژیک و ارگانیک,با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و همچنین دانش فنی کارشناسان خود در زمینه تولید کودهای آلی ارگانیک قدم به عرصه تولید نهاده است.

این شرکت با شماره پروانه بهره برداری ۱۱۴۲۸/پ  از وزارت جهاد کشاورزی در فضایی به مساحت ۳ هکتار بنا شده است که امکان تولید کود های آلی با فرمولاسیون های مختلف و در تناژ بالا دارد.

اهتمام این شرکت همواره در عرضه ی محصولات کیفی خود در راستای احیای خاکهای غیر حاصلخیز و یا خاکهای آلوده به کودهای شیمیایی تثبیت شده در خاک بوده و امیدواریم با عرضه محصولات با برند “مهر آذین کود” در این امر خطیرکه ضامن سلامت جامعه می باشد,مثمر ثمر قرار گیریم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

 • null

  نقش ورمی کمپوست در کشاورزی

  کشاورزی ارگانیک یا کشاورزی زیستی، نوعی کشاورزی است که در تولید و فرآوری محصولات آن از کودهای شیمیایی، سموم, هورمون ها و دگرگونیها و دستکاریهای ژنتیکی استفاده نشده باشد و همه مراحل تقویت زمین از کود زیستی، ورمی کمپوست، حشرات سودمند، ریزاندامگان کارآ استفاده شود.

 • null

  محصولات ارگانیک

  فرآوررده های کشاورزی زیستی در کشور ما با نام محصولات ارگانیک شناخته می شود. کشاورزی زیستی، یک سیستم مدیریتی جامعی است که کمیت و کیفیت محصولات از تولید تا فرآوری و انتقال به مصرف کننده، سلامت خاک، گیاه، حیوان، انسان، میکروارگانیسم ها، محیط زیست، احترام به مخلوقات و اصول پایداری زیستی در آن مد نظر باشد.

 • null

  تولید صنعتی

  شرکت طب یاران آذین مهر سراب افتخار آن را دارد که به عنوان اولین تجهیز کننده و سازنده دستگاههای صنعتی در راستایفعالیت ورمی کمپوست گامهای موثری برداشته است.

علی احمدی/
باغدار
من بیشتر از سه سال هست که از محصولات آذین استفاده می کنم. بسیار با کیفیت و به نسبت کیفیت، ارزان قیمت هست. پرسنل شرکت بسیار محترم و مهربان هستند
حسن یزدانی/
کشاورز
محصولات شرکت آذین در ایران رقیب ندارد
عبداله رضایی/
صادرکننده
محصولات صادراتی این شرکت، چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ بسته بندی حرف اول را می زنند
مارتین جعفری/
باغدار
همه ی محصولات این شرکت عالی است
متین فرجی/
کشاورز
پرسنل بسیار محترم و مهربان جزو مزیت های اساسی این شرکت است

چرا ما را انتخاب کرده اید

خاک و گیاهان سالم برای آینده بهتر

کیفیت و سلامتی

باغبانان ,کشاورزان و تولید کنندگان از کودهای ۱۰۰% ارگانیک و خدمات سریع ما استقبال بی نظیری کرده اند.

استاندارد ها

شرکت طب یاران آذین مهر با نام تجاری آذین کود با تکنولوژی روز دنیا در راستای اصلاح و بهینه سازی کود های کشاورزی ,با هدف خدمات رسانی به صنعت  کشاورزی و تغذیه سالم قدم در عرصه تولید نهاده و در مدت زمان بقای خود توانسته است خدمات چشم گیری در زمینه تولیدات کودهای ارگانیک کشاورزی ارائه نماید.از جمله فعالیت های این شرکت می توان به ساخت و راه اندازی دستگاه های سپراتورینگ کود,ساخت و راه اندازی چرخه گرانول کود,ساخت و راه اندازی فارم های صنعتی تولید کود ورمی کمپوست ,تولید و پخش انواع کود های کشاورزی  و …. اشاره کرد.

ارگانیک

یک خاک حاصلخیز خوب برای بقای گیاه ضروری است. خاک پایه و اساس گیاهان را فراهم می کند در حالی که کود خاک مواد مغذی حیاتی را برای زنده ماندن در اختیار آنها قرار می دهد.

ملاقات با گروه ما

مواد طبیعی و اورگانیک

باغبانان و کشاورزان از اهمیت مواد مغذی مناسب و متعادل در خاک می دانند.

اگر می خواهید دنیای خود را سبز کنید, ما شما را با تولید محصولات ارگانیک به این هدف می رسانیم.

کود های آلی برای رشد گیاهان بسیار مهم هستند.این کودها غنی سازی خاک را بهبود می بخشد و هم زهکشی و بافت را بهبود می بخشد.

 • null